UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
fotopułapkę to możesz sobie zainstalować na publicznym gruncie, a takie śmieci to często są podrzucane na tereny prywatne, albo o nieustalonej własności. Poza tym skąd wiesz kto gdzie wywali takie śmieci, są takie dzikie wysypiska, gdzie prawie nikt nie chodzi tam i w zakrzaczeniach są, że mało kto o nich wie i nie ma tam dróg dojazdowych samochodem.