UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fotopułapkę to możesz sobie zainstalować na publicznym gruncie, a takie śmieci to często są podrzucane na tereny prywatne, albo o nieustalonej własności. Poza tym skąd wiesz kto gdzie wywali takie śmieci, są takie dzikie wysypiska, gdzie prawie nikt nie chodzi tam i w zakrzaczeniach są, że mało kto o nich wie i nie ma tam dróg dojazdowych samochodem.


Anuluj