Wybrany wątek opinii
Tak się spieszą z wepchnięciem radnym uchwały o likwidacji, że dzisiaj robią znowu sesję ponadnormalną, choć za tydzień jest normalna. Wredne działanie rękami ubezwłasnowolnionych radnych. Podjęcie tej uchwały będzie małostkowe, podłe, niehumanitarne. Dla radnych to może zabawa, dla innych życie.
Do moderacji
Odpowiedz
42
6
Człowiek to zwierzę które posiada świadomość. Oni takie żecie wybrali. Nas zwyklaków pracujących nazywają frajerami. Sami dokonali wyboru nie zmuszajcie innych do brania za nich odpowiedzialności.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5