UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się spieszą z wepchnięciem radnym uchwały o likwidacji, że dzisiaj robią znowu sesję ponadnormalną, choć za tydzień jest normalna. Wredne działanie rękami ubezwłasnowolnionych radnych. Podjęcie tej uchwały będzie małostkowe, podłe, niehumanitarne. Dla radnych to może zabawa, dla innych życie.

biedota miejska

Anuluj