UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek to zwierzę które posiada świadomość. Oni takie żecie wybrali. Nas zwyklaków pracujących nazywają frajerami. Sami dokonali wyboru nie zmuszajcie innych do brania za nich odpowiedzialności.
Wolnyczlek
Człowiek to zwierzę które posiada świadomość. Oni takie żecie wybrali. Nas zwyklaków pracujących nazywają frajerami. Sami dokonali wyboru nie zmuszajcie innych do brania za nich odpowiedzialności.
Wolnyczlek