UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak się spieszą z wepchnięciem radnym uchwały o likwidacji, że dzisiaj robią znowu sesję ponadnormalną, choć za tydzień jest normalna. Wredne działanie rękami ubezwłasnowolnionych radnych. Podjęcie tej uchwały będzie małostkowe, podłe, niehumanitarne. Dla radnych to może zabawa, dla innych życie.
biedota miejska