UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamożnemu zawsze mało!!! Biednemu zawsze wystarczy - bo musi. A pozatym to była Noclegownia dla bezdomnych?? Z tego co wiem ta była tzw. izba wytrzeźwień - niestety byłem tam raz, mimo to że nie byłem bezdomnym - tylko głupim młodym człowiekiem.
Wysoka izbo