UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamożnemu zawsze mało!!! Biednemu zawsze wystarczy - bo musi. A pozatym to była Noclegownia dla bezdomnych?? Z tego co wiem ta była tzw. izba wytrzeźwień - niestety byłem tam raz, mimo to że nie byłem bezdomnym - tylko głupim młodym człowiekiem.

Wysoka izbo

Anuluj