UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest właśnie walka o miejsca pracy w Elblągu, ale cóż na podwyżki 6 % dla pedagogów od września miasto musi mieć. Więc władza tnie. .po kosztach. Ale czy mądrze ??? Propozycja dla radnych nim podejmą decyzję, zrezygnujcie z diet. Chociaż na trzy miesiące. W końcu to by był jakiś wkład finansowy w pomoc dla miasta w tych niepewnych czasach. A zamożni jesteście. Co widać po oświadczeniach majątkowych dostępnych na stronie Urzędu Miejskiego.

Kryśka 123 głosy .