Wybrany wątek opinii

Motorki - Modrzewina i nocą w Elblągu. Może się POLICJANCI wreście weźmiecie za MOTOCYKLISTÓW. Ruszają na światłach na jednym kole osioł stważając zagrożenie innym. Sam jak się rozwali nie szkoda deb. ila, innych szkoda!
(2020.04.09)
Ile miałeś/aś w Elblągu wypadków motocyklistów w tamtym roku ? gdzie tak jeżdżą jak głupi? Ty się o siebie martw, dopiero o zdrowie motocyklistów i ludzi postronnych.
PanMotorek (2020.04.09)
za modrzewine sie nie wezma bo tam co drugi na motorku to milicjant po cywilnemu
(2020.04.09)
Powrót do komentarzy