Wybrany wątek opinii
Motorki - Modrzewina i nocą w Elblągu. Może się POLICJANCI wreście weźmiecie za MOTOCYKLISTÓW. Ruszają na światłach na jednym kole osioł stważając zagrożenie innym. Sam jak się rozwali nie szkoda deb. ila, innych szkoda!
Do moderacji
Odpowiedz
14
6
Ile miałeś/aś w Elblągu wypadków motocyklistów w tamtym roku ? gdzie tak jeżdżą jak głupi? Ty się o siebie martw, dopiero o zdrowie motocyklistów i ludzi postronnych.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
za modrzewine sie nie wezma bo tam co drugi na motorku to milicjant po cywilnemu
Do moderacji
Odpowiedz
2
0