UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile miałeś/aś w Elblągu wypadków motocyklistów w tamtym roku ? gdzie tak jeżdżą jak głupi? Ty się o siebie martw, dopiero o zdrowie motocyklistów i ludzi postronnych.
PanMotorek
Ile miałeś/aś w Elblągu wypadków motocyklistów w tamtym roku ? gdzie tak jeżdżą jak głupi? Ty się o siebie martw, dopiero o zdrowie motocyklistów i ludzi postronnych.
PanMotorek