UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile miałeś/aś w Elblągu wypadków motocyklistów w tamtym roku ? gdzie tak jeżdżą jak głupi? Ty się o siebie martw, dopiero o zdrowie motocyklistów i ludzi postronnych.

PanMotorek

Anuluj