UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Motorki - Modrzewina i nocą w Elblągu. Może się POLICJANCI wreście weźmiecie za MOTOCYKLISTÓW. Ruszają na światłach na jednym kole osioł stważając zagrożenie innym. Sam jak się rozwali nie szkoda deb. ila, innych szkoda!


Anuluj