UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Motorki - Modrzewina i nocą w Elblągu. Może się POLICJANCI wreście weźmiecie za MOTOCYKLISTÓW. Ruszają na światłach na jednym kole osioł stważając zagrożenie innym. Sam jak się rozwali nie szkoda deb. ila, innych szkoda!