UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zajrzyjcie tam z aparatem w godzinach popołudniowych. Zobaczycie jak policjanci przez godzinę siedzą sobie wygodnie w radiowozie ukrytym za budynkiem, zamiast pełnić służbę.
fcgvh
Zajrzyjcie tam z aparatem w godzinach popołudniowych. Zobaczycie jak policjanci przez godzinę siedzą sobie wygodnie w radiowozie ukrytym za budynkiem, zamiast pełnić służbę.
fcgvh