UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zajrzyjcie tam z aparatem w godzinach popołudniowych. Zobaczycie jak policjanci przez godzinę siedzą sobie wygodnie w radiowozie ukrytym za budynkiem, zamiast pełnić służbę.

fcgvh

Anuluj