Wybrany wątek opinii
@Adam Dabrowski - Coś mi się te nazwisko bardzo źle kojarzy !!! Pewnie większość na wsi tak się wypowie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie podawaj nazwy wsi bo jeszcze spłonie teraz to wszystko by palili ,stosy ,wzrost,adresy zainfekowanych chcą , teraz taki na kwarantannie ,albo niedaj Bóg zainfekowany to w strachu i o życie się obawia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0