UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie podawaj nazwy wsi bo jeszcze spłonie teraz to wszystko by palili ,stosy ,wzrost,adresy zainfekowanych chcą , teraz taki na kwarantannie ,albo niedaj Bóg zainfekowany to w strachu i o życie się obawia.

Taktylko