UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Adam Dabrowski - Coś mi się te nazwisko bardzo źle kojarzy !!! Pewnie większość na wsi tak się wypowie.
@Adam Dabrowski - Coś mi się te nazwisko bardzo źle kojarzy !!! Pewnie większość na wsi tak się wypowie.