UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie podawaj nazwy wsi bo jeszcze spłonie teraz to wszystko by palili ,stosy ,wzrost,adresy zainfekowanych chcą , teraz taki na kwarantannie ,albo niedaj Bóg zainfekowany to w strachu i o życie się obawia.

Taktylko

Anuluj