UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie podawaj nazwy wsi bo jeszcze spłonie teraz to wszystko by palili ,stosy ,wzrost,adresy zainfekowanych chcą , teraz taki na kwarantannie ,albo niedaj Bóg zainfekowany to w strachu i o życie się obawia.
Taktylko