Wybrany wątek opinii
Kilka wpisów przeczytałem i stwierdzam, że w naszym kraju jest naprawdę kupa totalnych i nieodpowiedzialnych dęb*li. Szkoda czasu na czytanie pozostałych komentarzy !!! Droga Policjo, działajcie, bo przy takich głupkach poumieramy wszyscy, Wy też !!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
W Szwecji jakoś nikomu nie zakazują poruszać się po ulicy. Te całe zakazy tylko zrujnują gospodarkę jeśli potrwają jeszcze z miesiąc- dwa.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
No naprawde jest czego sie bać....prędzej umrzesz na nowotwór niż na to śmieszne coś.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Prosta sprawa, wyjedź do Szwecji !
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
W Szwecji opieka medyczna stoi na wysokim poziomie, u nas leży. Taka drobna różnica. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Po co mam wyjeżdżać do Szwecji, ja żyję w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0