Wybrany wątek opinii

Kilka wpisów przeczytałem i stwierdzam, że w naszym kraju jest naprawdę kupa totalnych i nieodpowiedzialnych dęb*li. Szkoda czasu na czytanie pozostałych komentarzy !!! Droga Policjo, działajcie, bo przy takich głupkach poumieramy wszyscy, Wy też !!!
(2020.04.06)
W Szwecji jakoś nikomu nie zakazują poruszać się po ulicy. Te całe zakazy tylko zrujnują gospodarkę jeśli potrwają jeszcze z miesiąc- dwa.
(2020.04.06)
No naprawde jest czego sie bać....prędzej umrzesz na nowotwór niż na to śmieszne coś.
Medicopter (2020.04.06)
Prosta sprawa, wyjedź do Szwecji !
(2020.04.06)
W Szwecji opieka medyczna stoi na wysokim poziomie, u nas leży. Taka drobna różnica. ..
(2020.04.06)
Po co mam wyjeżdżać do Szwecji, ja żyję w Polsce.
(2020.04.06)
Powrót do komentarzy