UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kilka wpisów przeczytałem i stwierdzam, że w naszym kraju jest naprawdę kupa totalnych i nieodpowiedzialnych dęb*li. Szkoda czasu na czytanie pozostałych komentarzy !!! Droga Policjo, działajcie, bo przy takich głupkach poumieramy wszyscy, Wy też !!!


Anuluj