UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Szwecji jakoś nikomu nie zakazują poruszać się po ulicy. Te całe zakazy tylko zrujnują gospodarkę jeśli potrwają jeszcze z miesiąc- dwa.


Anuluj