UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Szwecji jakoś nikomu nie zakazują poruszać się po ulicy. Te całe zakazy tylko zrujnują gospodarkę jeśli potrwają jeszcze z miesiąc- dwa.
W Szwecji jakoś nikomu nie zakazują poruszać się po ulicy. Te całe zakazy tylko zrujnują gospodarkę jeśli potrwają jeszcze z miesiąc- dwa.