UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kilka wpisów przeczytałem i stwierdzam, że w naszym kraju jest naprawdę kupa totalnych i nieodpowiedzialnych dęb*li. Szkoda czasu na czytanie pozostałych komentarzy !!! Droga Policjo, działajcie, bo przy takich głupkach poumieramy wszyscy, Wy też !!!