Wybrany wątek opinii

Przykro czytać niektóre komentarze . Wychodzi na to że żyjemy w mieście kapusiów . W mieście ktore zapisało sie w historii jako walczące z reżimem . Sawicz się pewnie w grobie przewraca . Gardzę wami
Wstyd mi za was (2020.04.06)
A Nam za Ciebie
Jeżtojeż (2020.04.06)
Dokładnie kolego. Sami komuniści w tym mieście, mają to na co czekali tyle lat, w końcu znów mogą kapowac i cieszyć się że dowalili innym. W tym mieście człowiek człowiekowi wilkiem.
(2020.04.06)
Kto z was panikarzy miał doświadczenie z tym wirusy albo ktos znajomy jakiś ciężko chorował ? Wasz strach jest szklanego odbiornika i z internetu, sami jyz myśleć nie potraficie
Dr habilitowany (2020.04.06)
Powrót do komentarzy