Wybrany wątek opinii
Przykro czytać niektóre komentarze . Wychodzi na to że żyjemy w mieście kapusiów . W mieście ktore zapisało sie w historii jako walczące z reżimem . Sawicz się pewnie w grobie przewraca . Gardzę wami
Do moderacji
Odpowiedz
18
10
A Nam za Ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Dokładnie kolego. Sami komuniści w tym mieście, mają to na co czekali tyle lat, w końcu znów mogą kapowac i cieszyć się że dowalili innym. W tym mieście człowiek człowiekowi wilkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Kto z was panikarzy miał doświadczenie z tym wirusy albo ktos znajomy jakiś ciężko chorował ? Wasz strach jest szklanego odbiornika i z internetu, sami jyz myśleć nie potraficie
Do moderacji
Odpowiedz
4
0