UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykro czytać niektóre komentarze . Wychodzi na to że żyjemy w mieście kapusiów . W mieście ktore zapisało sie w historii jako walczące z reżimem . Sawicz się pewnie w grobie przewraca . Gardzę wami
Wstyd mi za was