UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykro czytać niektóre komentarze . Wychodzi na to że żyjemy w mieście kapusiów . W mieście ktore zapisało sie w historii jako walczące z reżimem . Sawicz się pewnie w grobie przewraca . Gardzę wami

Wstyd mi za was

Anuluj