UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie kolego. Sami komuniści w tym mieście, mają to na co czekali tyle lat, w końcu znów mogą kapowac i cieszyć się że dowalili innym. W tym mieście człowiek człowiekowi wilkiem.


Anuluj