UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie kolego. Sami komuniści w tym mieście, mają to na co czekali tyle lat, w końcu znów mogą kapowac i cieszyć się że dowalili innym. W tym mieście człowiek człowiekowi wilkiem.
Dokładnie kolego. Sami komuniści w tym mieście, mają to na co czekali tyle lat, w końcu znów mogą kapowac i cieszyć się że dowalili innym. W tym mieście człowiek człowiekowi wilkiem.