UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykro czytać niektóre komentarze . Wychodzi na to że żyjemy w mieście kapusiów . W mieście ktore zapisało sie w historii jako walczące z reżimem . Sawicz się pewnie w grobie przewraca . Gardzę wami

Wstyd mi za was