Wybrany wątek opinii
Tak to jest wołanie o pomoc i rozsądek. Tak samo w Urzędzie Miejskim!!! Pracownicy są straszeni, że nie dostaną nagród i podwyżek ( raz na 2-3 lata). Nie chcà puszczać na pracę zdalną, a jeśli już komuś się uda, to rozliczają co do minuty. Będą drugie Włochy!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
A trzej muszkieterowie i giermek to gdzie zakopali się ???
Z nory nie wychodzą żeby nie zarazić się? Czy to miasto ma jeszcze jakiegoś prezydenta i wice, bo chyba trudno zauważyć
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
właśnie, też mnie to ciekawi, pochowali się a pensja leci, powinni oddać część uposażenia
Do moderacji
Odpowiedz
2
0