Wybrany wątek opinii

Tak to jest wołanie o pomoc i rozsądek. Tak samo w Urzędzie Miejskim!!! Pracownicy są straszeni, że nie dostaną nagród i podwyżek ( raz na 2-3 lata). Nie chcà puszczać na pracę zdalną, a jeśli już komuś się uda, to rozliczają co do minuty. Będą drugie Włochy!!!!
Bądźmy Odpowiedzialni (2020.03.25)
A trzej muszkieterowie i giermek to gdzie zakopali się ??? Z nory nie wychodzą żeby nie zarazić się? Czy to miasto ma jeszcze jakiegoś prezydenta i wice, bo chyba trudno zauważyć
(2020.03.25)
właśnie, też mnie to ciekawi, pochowali się a pensja leci, powinni oddać część uposażenia
(2020.03.26)
Powrót do komentarzy