UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to jest wołanie o pomoc i rozsądek. Tak samo w Urzędzie Miejskim!!! Pracownicy są straszeni, że nie dostaną nagród i podwyżek ( raz na 2-3 lata). Nie chcà puszczać na pracę zdalną, a jeśli już komuś się uda, to rozliczają co do minuty. Będą drugie Włochy!!!!

Bądźmy Odpowiedzialni

Anuluj