UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to jest wołanie o pomoc i rozsądek. Tak samo w Urzędzie Miejskim!!! Pracownicy są straszeni, że nie dostaną nagród i podwyżek ( raz na 2-3 lata). Nie chcà puszczać na pracę zdalną, a jeśli już komuś się uda, to rozliczają co do minuty. Będą drugie Włochy!!!!
Bądźmy Odpowiedzialni