UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak to jest wołanie o pomoc i rozsądek. Tak samo w Urzędzie Miejskim!!! Pracownicy są straszeni, że nie dostaną nagród i podwyżek ( raz na 2-3 lata). Nie chcà puszczać na pracę zdalną, a jeśli już komuś się uda, to rozliczają co do minuty. Będą drugie Włochy!!!!
Bądźmy Odpowiedzialni