UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A trzej muszkieterowie i giermek to gdzie zakopali się ??? Z nory nie wychodzą żeby nie zarazić się? Czy to miasto ma jeszcze jakiegoś prezydenta i wice, bo chyba trudno zauważyć


Anuluj