UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A trzej muszkieterowie i giermek to gdzie zakopali się ??? Z nory nie wychodzą żeby nie zarazić się? Czy to miasto ma jeszcze jakiegoś prezydenta i wice, bo chyba trudno zauważyć
A trzej muszkieterowie i giermek to gdzie zakopali się ??? Z nory nie wychodzą żeby nie zarazić się? Czy to miasto ma jeszcze jakiegoś prezydenta i wice, bo chyba trudno zauważyć