Wybrany wątek opinii

Wez się babo do roboty, a nie narzekasz, co mają powiedzieć pracownicy fabryk którzy robią na halach między innymi ludźmi (których potrafi być kilkudziesięciu), a Wam w biurach ciężko. .. Jak sie nie podoba, to urlop brać i tyle. Dodatkowo z tekstu wynika że nie masz kontaktu z klientami, co mają powiedzieć tacy pracownicy marketów jak Bierdonka czy Lidl, lub innych zakładów produkcyjnych.
DoRoboty. (2020.03.25)
@DoRoboty. - Trzeba było się uczyć, to też byś dzisiaj w biurze siedział albo i nawet zdalnie pracował.
(2020.03.25)
@DoRoboty. - Ale za dużo roboty to chyba nie masz, skoro masz czas na przeglądanie portelu i pisanie komentarzy.
(2020.03.25)
Nie trawie takich osób jak Ty, nawet nie masz odwagi iść do Dyrekcji i powiedzieć co Cie boli, tylko wylewasz gorzkie żale w internecie. Co do mojej edukacji, myślę, że jeszcze byś się grubo zdziwiła gdybym Ci rzucił CV, ale nie będę się rozwijał rozmowy w tym temacie. PS. Mam w sobie trochę empatii i potrafię wyobrazić sobie co czują inni ludzie. PS. Właśnie pokazujesz 100% postawy, typowego trolla, kiedy brakuje sensownych argumentów próbujesz atakować przeciwnika.
DoRoboty :) (2020.03.25)
@DoRoboty :) - CV to tylko papier. Papier wszystko przyjmie.
(2020.03.25)
Powrót do komentarzy