UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie trawie takich osób jak Ty, nawet nie masz odwagi iść do Dyrekcji i powiedzieć co Cie boli, tylko wylewasz gorzkie żale w internecie. Co do mojej edukacji, myślę, że jeszcze byś się grubo zdziwiła gdybym Ci rzucił CV, ale nie będę się rozwijał rozmowy w tym temacie. PS. Mam w sobie trochę empatii i potrafię wyobrazić sobie co czują inni ludzie. PS. Właśnie pokazujesz 100% postawy, typowego trolla, kiedy brakuje sensownych argumentów próbujesz atakować przeciwnika.
DoRoboty :)