UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wez się babo do roboty, a nie narzekasz, co mają powiedzieć pracownicy fabryk którzy robią na halach między innymi ludźmi (których potrafi być kilkudziesięciu), a Wam w biurach ciężko. .. Jak sie nie podoba, to urlop brać i tyle. Dodatkowo z tekstu wynika że nie masz kontaktu z klientami, co mają powiedzieć tacy pracownicy marketów jak Bierdonka czy Lidl, lub innych zakładów produkcyjnych.
DoRoboty.