UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie trawie takich osób jak Ty, nawet nie masz odwagi iść do Dyrekcji i powiedzieć co Cie boli, tylko wylewasz gorzkie żale w internecie. Co do mojej edukacji, myślę, że jeszcze byś się grubo zdziwiła gdybym Ci rzucił CV, ale nie będę się rozwijał rozmowy w tym temacie. PS. Mam w sobie trochę empatii i potrafię wyobrazić sobie co czują inni ludzie. PS. Właśnie pokazujesz 100% postawy, typowego trolla, kiedy brakuje sensownych argumentów próbujesz atakować przeciwnika.

DoRoboty :)

Anuluj