Wybrany wątek opinii
I kolejny ładny historyczny budynek został zniszczony i zastąpi go kicz architektoniczny. Czasem trzeba coś zmienić, tylko czemu na gorsze?
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@ElblągNaszychMarzeń - Chyba histeryczny budynek. Projekt typu sklejam dwa pudełka po zapałkach i mam urocze proporcje dla mojej pięknej willi. .. jeszcze tylko gustowny ganeczek. .. takich koszmarków powstało w latach siedemdziesiątych wystarczająco dużo. .. Lepszy obiekt handlowy niż niszczejący koszmarek i teren służący miejscowym degustatorom niedrogich acz smacznych i pożywnych trunków.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0