UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ElblągNaszychMarzeń - Chyba histeryczny budynek. Projekt typu sklejam dwa pudełka po zapałkach i mam urocze proporcje dla mojej pięknej willi. .. jeszcze tylko gustowny ganeczek. .. takich koszmarków powstało w latach siedemdziesiątych wystarczająco dużo. .. Lepszy obiekt handlowy niż niszczejący koszmarek i teren służący miejscowym degustatorom niedrogich acz smacznych i pożywnych trunków.

GłębokaMyśl