UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I kolejny ładny historyczny budynek został zniszczony i zastąpi go kicz architektoniczny. Czasem trzeba coś zmienić, tylko czemu na gorsze?
ElblągNaszychMarzeń
I kolejny ładny historyczny budynek został zniszczony i zastąpi go kicz architektoniczny. Czasem trzeba coś zmienić, tylko czemu na gorsze?
ElblągNaszychMarzeń