UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I kolejny ładny historyczny budynek został zniszczony i zastąpi go kicz architektoniczny. Czasem trzeba coś zmienić, tylko czemu na gorsze?

ElblągNaszychMarzeń

Anuluj