Wybrany wątek opinii
Bo do czternastej jest wirus a po czternastej nie ma ????????????jakie to popierniczone. A Dudzik jezdzi z kampania jako dystrybutor koronowirusa. Ludzie komunikacja jada do pracy, ida pi zakupy. Ot cala nagonka medialna pezed Unia ktora da sporo kaski na walke z koronowirusem, i ktora nie pojdzie na ten cel. Rydzyk krzyczy o milionik, czarna mafia nie ma kasyna tacach, a i ministrowie ciezko pracuja????????????????????
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Jak ktoś myśli to nie jeździ autobusem w tym czasie, kolejki w sklepie?? Można bez problemu utrzymać odstęp 2 m. Albo zrobić zakupy gdy ludzi mało w sklepie. Robić zakupy co dwa trzy dni. Robić wszystko by zminimalizować narażanie siebie i swojej rodziny. Żyć trzeba, na chleb trzeba mieć, niestety jeśli nie mamy łba do interesów by być "szefem", to musimy liczyć na ich łaskę i kasę. Najgorsze co możemy robić to panikować, narzekać, rozkładać ręce, że nic się nie da. Aaa i w sklepach większość o ile nie wszystkie towary są.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Tomasz85 - nie jeżdzi autobusem ? wlącz mózg zacznij myśleć
Do moderacji
Odpowiedz
0
0