UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo do czternastej jest wirus a po czternastej nie ma ????????????jakie to popierniczone. A Dudzik jezdzi z kampania jako dystrybutor koronowirusa. Ludzie komunikacja jada do pracy, ida pi zakupy. Ot cala nagonka medialna pezed Unia ktora da sporo kaski na walke z koronowirusem, i ktora nie pojdzie na ten cel. Rydzyk krzyczy o milionik, czarna mafia nie ma kasyna tacach, a i ministrowie ciezko pracuja????????????????????