UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo do czternastej jest wirus a po czternastej nie ma ????????????jakie to popierniczone. A Dudzik jezdzi z kampania jako dystrybutor koronowirusa. Ludzie komunikacja jada do pracy, ida pi zakupy. Ot cala nagonka medialna pezed Unia ktora da sporo kaski na walke z koronowirusem, i ktora nie pojdzie na ten cel. Rydzyk krzyczy o milionik, czarna mafia nie ma kasyna tacach, a i ministrowie ciezko pracuja????????????????????


Anuluj