UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ktoś myśli to nie jeździ autobusem w tym czasie, kolejki w sklepie?? Można bez problemu utrzymać odstęp 2 m. Albo zrobić zakupy gdy ludzi mało w sklepie. Robić zakupy co dwa trzy dni. Robić wszystko by zminimalizować narażanie siebie i swojej rodziny. Żyć trzeba, na chleb trzeba mieć, niestety jeśli nie mamy łba do interesów by być "szefem", to musimy liczyć na ich łaskę i kasę. Najgorsze co możemy robić to panikować, narzekać, rozkładać ręce, że nic się nie da. Aaa i w sklepach większość o ile nie wszystkie towary są.
Tomasz85