Wybrany wątek opinii
Chłopacy z Jegłownika dobrze działają ale zawsze ktoś się znajdzie co będzie krytykował!!!
Ja się pytam co robi jednostka Gronowa Elbląskiego w KSRG... Któryś raz z koleji nie wyjechała a miała zaledwie 400 metrów...
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Asssss - Jak już to około 600m.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1