UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopacy z Jegłownika dobrze działają ale zawsze ktoś się znajdzie co będzie krytykował!!! Ja się pytam co robi jednostka Gronowa Elbląskiego w KSRG... Któryś raz z koleji nie wyjechała a miała zaledwie 400 metrów...
Asssss