UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopacy z Jegłownika dobrze działają ale zawsze ktoś się znajdzie co będzie krytykował!!! Ja się pytam co robi jednostka Gronowa Elbląskiego w KSRG... Któryś raz z koleji nie wyjechała a miała zaledwie 400 metrów...

Asssss