Wybrany wątek opinii
Panie Kurkiewicz dlaczego Pan nie mówi prawdy ? Jeśli najlepsza woda, super uzdatniona płynie ileś km rurociągami to szlag trafia tą najlepszą wodę. Tak więc to Pan robi wodę z mózgu Elblążanom. Może Pan się pochwali w jaki sposób został Pan dyrektorem EPWiK ? I jak to jest z zarządzaniem takiej firmy gdzie wszystko jest przejadane i na wszystko trzeba brać kredyty. Dlaczego wEPWiK jest zatrudnionych ok. 300 pracowników, a miasta 100 tys na zachodzie obsługuje 100 pracowników wodociągów ? Jak to możliwe że w Irlandii woda dla gospodarstw domowych jest za darmo ? Ile będziemy płacili za wodę po modernizacji oczyszczalni ? Realny koszt 200 mln zł i jak zwykle kredyt który będą spłacać dożywotnio mieszkańcy. Pisać dalej ?
Do moderacji
Odpowiedz
26
14
300 osub pracuie ale z tego 200 siedzi w biurah a ta reszta niewie w co rence wsadzjc
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Tak został jak każdy z dyrektorów a co miał podzielić się zyskiem z ratuszem
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Hamulcowy a dla kogo ta woda- komuna juz dawno sie skonczyla a kto wedlug ciebie ma brac te kredyty - Swiety Mikolaj ? Teraz jest taki system , ze trzeba plakac I placic.Kidys dawno temu bylem u Angoli (GB) , to za kazdym razem kiedy chciales sie umyc , trzeba bylo wzucic iles tam penow do licznika ktory byl zainstalowany w kazdym domu. Ciekawe czy jeszcze tak maja? A ty marudzisz , ze na dodatek mokra.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
facet ,zejdz na ziemie,caly czas tylko wszystko krytykujesz,chyba masz jakis zal do EPWIK
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@hamulcowy - Mieszkam w Irlandii i woda jest za darmo ale mój pies by jej nawet nie pił… opowiadać bajki z mchu i paproci każdy może.. ja tu żyje od długiego czasu i mam własne źródło, które kosztowało kupę szmalu …
Do moderacji
Odpowiedz
0
0