UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Kurkiewicz dlaczego Pan nie mówi prawdy ? Jeśli najlepsza woda, super uzdatniona płynie ileś km rurociągami to szlag trafia tą najlepszą wodę. Tak więc to Pan robi wodę z mózgu Elblążanom. Może Pan się pochwali w jaki sposób został Pan dyrektorem EPWiK ? I jak to jest z zarządzaniem takiej firmy gdzie wszystko jest przejadane i na wszystko trzeba brać kredyty. Dlaczego wEPWiK jest zatrudnionych ok. 300 pracowników, a miasta 100 tys na zachodzie obsługuje 100 pracowników wodociągów ? Jak to możliwe że w Irlandii woda dla gospodarstw domowych jest za darmo ? Ile będziemy płacili za wodę po modernizacji oczyszczalni ? Realny koszt 200 mln zł i jak zwykle kredyt który będą spłacać dożywotnio mieszkańcy. Pisać dalej ?

hamulcowy