UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@hamulcowy - Mieszkam w Irlandii i woda jest za darmo ale mój pies by jej nawet nie pił… opowiadać bajki z mchu i paproci każdy może.. ja tu żyje od długiego czasu i mam własne źródło, które kosztowało kupę szmalu …

B.Sokiko