facet ,zejdz na ziemie,caly czas tylko wszystko krytykujesz,chyba masz jakis zal do EPWIKmm
facet ,zejdz na ziemie,caly czas tylko wszystko krytykujesz,chyba masz jakis zal do EPWIK