UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No nie bez przesady. .choć kilka wątków jest trafnych to jednak na problem należy spojrzeć z kilku innych stron. Ponad wszelka wątpliwość należy przyjrzeć się roszadom na stanowiskach EKO i EPECU ostatnich 10 lat aby rozwiązać ten rebus. Za stan obecny ponoszą odpowiedzialność wszyscy, którzy od 1990 roku dumnie kroczyli po korytarzach UM. .. .wt ym i prezesi zz radami nadzorczymi spółdzielni mieszkaniowych, którym jak widać nie zależało na cenie ciepła bo lokator i tak zapłaci?
Kat_Na_Idiotów