UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie bez przesady. .choć kilka wątków jest trafnych to jednak na problem należy spojrzeć z kilku innych stron. Ponad wszelka wątpliwość należy przyjrzeć się roszadom na stanowiskach EKO i EPECU ostatnich 10 lat aby rozwiązać ten rebus. Za stan obecny ponoszą odpowiedzialność wszyscy, którzy od 1990 roku dumnie kroczyli po korytarzach UM. .. .wt ym i prezesi zz radami nadzorczymi spółdzielni mieszkaniowych, którym jak widać nie zależało na cenie ciepła bo lokator i tak zapłaci?
Kat_Na_Idiotów