UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kogo ty nazywasz biednymi ludźmi !? Bo chyba nie tych, pomordowanych i zamęczonych w ubeckich kazamatach. Nie tych co nie godzili się na teror Sowietów i ich obecność na polskiej ziemi. Nie tych, którzy oddali swoje życie za lepsze jutro za marzenia o lepszym jutrze. Dziś widać wyraźnie, że to Oni mieli rację a nie komuniści i i ich poplecznicy. I już pora z tym faktem się, pogodzić. Bo taka jest prawda.


Anuluj